Середа, 24.04.2024, 10:00
Головна » Статті » ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА

Свято "Посвята першокласників у читачі"
Зовсім недавно наша гімназія відчинила двері для нових учнів. Пройшло всього три місячці навчання, а наші маленькі гімназисти вже навчилися читати. І ось 25 та 30 листопада до них в гості завітала Чарівниця з героями лялькової вистави-казки «Про дівчинку Катю, що не любила читати». Чарівниця з Катею, Жабкою, Вовком та Вороном розповіли дітям про правила поводження з книгою і загадали хитрі загадки, відгадавши які, першокласники отримали горде звання «Читач шкільної бібліотеки».
Гімназійна бібліотека радо вітає нових читачів, там на них чекають і раді допомогти кожному з вибором книжечки на будь-який смак.
Щиро вдячна артистам, учням 9,10,11 класів: Ранюк Анастасії, Горячевій Валерії, Білоцерковець Анастасії, Кравцовій Катерині, Бойко Ярославу, Милимко Роману, Мирошніченко Андрію, та Манькову Володимиру.
Завідуюча гімназійною бібліотекою Алла Савчук

Посвята в читачі (відео)
Категорія: ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Додав: allasavchuk1977 (01.12.2021)
Переглядів: 172 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.