Четвер, 25.04.2024, 19:01
Головна » Статті » ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА

Найкращий читач Полтавщини – 2019

Вже стало традицією в квітні проводити конкурс дитячого читання «Найкращий читач Полтавщини – 2019».  На II (міському) етапі обласного конкурсу за звання кращого читача міста серед учнів  6- х та 7 – х класів  гімназію гідно представляли  Галич Валентина  -   учениця 6 – Б класу та  Перегудов  Єгор -  учень  7-А класу. Вони підготували  цікаву розповідь про свою улюблену книгу, змістовно відповідали на питання вікторини та тестів.

Єгор нагороджений грамотою відділу культури Миргородської міської ради в номінації - «За ерудованість», а Валентина стала «Найкращим читачем міста 2019 року» і нагороджена дипломом. Тепер її чекає ще одне випробування – участь у III ( обласному) етапі конкурсу, що відбудеться в Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. П.Мирного. Тож успіху тобі!

Категорія: ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Додав: Ludmila (25.04.2019)
Переглядів: 378 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.