Четвер, 28.03.2024, 15:33
Головна » Статті » ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА

КРАЄЗНАВЧА ПОДОРОЖ МИРГОРОДЩИНОЮ
[c ]«Місто моє – краплиночка на карті»
Люблю свій край, бо тут мій корінь,
Бо це земля моїх батьків
Тут кожна стежечка говорить
Вустами прадідів-дідів»
Ірина Денисенко

$IMAGE2$
$IMAGE3$

У кожного з нас є своя маленька Батьківщина. Та не завжди ми знаємо її історію. Зазвичай наші знання закінчуються межам назви міста в якому ми живемо та назвою вулиці де знаходиться будинок. А от гімназистам гімназії ім. Т.Г.Шевченка, учням 10-А класу (класовод Олена Білик), пощастило. Разом із спеціалістами Дитячо-юнацької бібліотеки Миргородської ОТГ, 24 вересня вони здійснили віртуальну краєзнавчу подорож Миргородщиною. Учні зупинялися біля відомих і не дуже пам’ятників міста, завітали на гостини до всесвітньо відомого земляка М.В. Гоголя, де дізнались що прототипом Тараса Бульби був полковник миргородського козацього полку - Матвій Гладкий. А ще діти показали свої знання творів Миколи Васильовича, відповідаючи на запитання літературної вікторини. І хоча на дворі невщухав проливний дощ, та у читальній залі було затишно і цікаво. Дякуємо Людмилі Ігольніциній та Валентині Зінченко за цікаву та пізнавальну подорож рідним краєм.
Алла Савчук завідувач бібліотеки
гімназії імені Тараса Григоровича Шевченка[/c]
Категорія: ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Додав: amiraliievanataliia (04.10.2021)
Переглядів: 155 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.