Середа, 24.04.2024, 19:27
Головна » Статті » ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА

Цей дивосвіт – бібліотека

Двері бібліотеки завжди гостинно відчинені для читачів гімназії. Ось і напередодні Всеукраїнського дня бібліотек сюди завітали найменші учні 1х класів разом зі своїми класоводами Побережною О.Д., Гутнік Л.М., Шульгіною Ю.Г. та принесли подарунки: підбірки дитячої літератури. Для них проводився день відкритих дверей.  Адже ці маленькі читачі найвдячніші. Вони щирі, безпосередні, допитливі. Для них була проведена екскурсія бібліотекою. Діти ознайомилися з фондом літератури, з книжковими виставками, з дитячими періодичними виданнями. Всі учні стали читачами, на них заведені читацькі формуляри. Тепер не буває жодного дня, щоб першокласники не відвідали бібліотеки.

Категорія: ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Додав: Ludmila (04.12.2017)
Переглядів: 499 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.