П`ятниця, 19.04.2024, 11:13
Главная » 2014 » Березень » 19 » Зупинемо туберкульоз в Україні
Зупинемо туберкульоз в Україні

Серед чисельних соціальних проблем, які  зустрічаються в сучасному українському суспільстві, однією з найбільш серйозних є проблема збереження здоров'я людей перед загрозою поширення невиліковних і життєво небезпечних захворювань. У ряду цих проблем найбільш серйозною й досі залишається проблема поширення  захворюваності на туберкульоз.

Профілактика туберкульозу серед дітей та учнівської молоді вимагає особливої уваги, адже це – майбутні дорослі, також саме через них є можливим вести профілактичну роботу з батьками.

Напередодні 24 березня Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом,  в Миргородській гімназії проходить місячник, в рамках якого проведені класні виховні години відповідної тематики, шкільним лікарем Кійченко Світланою Дмитрівною прочитаний цикл лекцій для учнів 9-11 класів.

Інформаційні матеріали з профілактики туберкульозу розміщені на стенді «Зупинемо туберкульоз в Україні»

Заступник директора з виховної роботи  Савастеєнко В.В.

Просмотров: 840 | Добавил: vvs1972 | Рейтинг: 0.0/0