Субота, 20.04.2024, 14:11
Главная » 2013 » Вересень » 25 » Загальногімназійна учнівська конференція
Загальногімназійна учнівська конференція

23 вересня 2013 року відбулася учнівська гімназійна конференція. Представники усіх класів були присутніми на цих зборах.

Мета конференції:
1) вирішити нагальні питання;
2) обговорити плани на найближчий час.

Головною причиною конференції було проведення дебатів між кандидатами на посаду президента  Миргородської гімназії імені Т. Г. Шевченка. Заяву на цю посаду подали 2 учні нашої школи. Це учень 9-А класу Принципал Ігор та учениця 10-Б класу Єжак Марина. Кандидати ознайомили присутніх зі своїми планами та розробленими програмами,  внесли слушні поради щодо організації життя гімназії.
Свої заходи вони хочуть спрямувати на:
- зміцнення учнів, як одну родину;
- розвиток  дружніх стосунки між учнями молодших та старших класів, учителями та батьками;
- формування  патріотичного  ставлення до свого навчального закладу;
- пропагування  здорового способу життя;
- висвітлення  роботи нашої гімназії, як ініціатора позитивних соціальних проектів на міжшкільному рівні тощо.
Тож на залишається лише побажати удачі нашим кандидатам!!!

Крім того піднімали питання щодо організації різних шкільних заходів, наприклад, проведення конкурсу «Алло, ми шукаємо таланти!», посвяти дев’ятикласників в старшокласники тощо.

Рибалка Ірина, 10-Б клас

Просмотров: 700 | Добавил: vvs1972 | Рейтинг: 0.0/0