Четвер, 25.04.2024, 04:08
Главная » 2018 » Листопад » 2 » Відлуння окопів
Відлуння окопів
31 жовтня 2018 року в приміщенні актової зали гімназії відбулася зустріч учнів з воїном-захисником України Бородаєм Олегом Миколайовичем. З глибоким сумом та болем в очах учасник АТО ділився з учнями спогадами, що пережив разом зі своїми побратимами за час, проведений в зоні АТО, показуючи своїм прикладом, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це. Олег Миколайович також є автором віршів та пісень у яких в доступній формі розповідається про життя на війні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство, про військові будні.

Від педагогічного колективу та учнівської молоді прозвучали щирі слова подяки і шани всім бійцям, які перебувають на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України, за їх бойовий дух, за незламний характер та жагу до перемоги. По закінченні зустрічі Олег Миколайович подарував бібліотеці гімназії власну збірку віршів «Відлуння окопів» та побажав всім присутнім у залі здоров’я, удачі, щастя та мирного неба над головою.

Просмотров: 414 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0