П`ятниця, 29.03.2024, 07:05
Главная » 2017 » Січень » 15 » Вибори президента школи. Шкільний парламент.
Вибори президента школи. Шкільний парламент.

В кінці вересня 2016 року вся школа обирала гідного для гімназії президента. І з великим відривом від інших претендентів, за результатами виборів, президентом стала Козуліна Ксенія, учениця 10-А класу.

Інавгурація новообраного президента відбулася на вечорі "Посвята в старшоклакники". Пані президент традиційно обрала парламент, тобто людей, що відповідають за якусь певну галузь в гімназії. Отже, новий шкільний парламент 2016 року складається з:
Прем'єр-міністра гімназії-
Мостової Вікторії, учениці 11-Б класу.

Міністр спорту- Чижевський Сергій, учень 10-А класу.
Міністр внутрішніх справ- Жук Катерина, учениця 10-А класу.

Міністр закордонних справ -Помарнацька Каріна, учениця 9-В класу.
Міністр науки- Овлах Анастасія, учениця 10-А класу.

Міністр культури- Зозуліна Тетяна, 10-Б класу.

Шкільний звукорежисер- Сидоренко Руслан, 10-А класу.
Фотокор гімназії- Смородська Дар'я, учениця 9-Б класу.
Одразу ж після обрання нового шкільного парламенту, кожен міністр розпочав роботу. Фотокор фотографував всі свята, міністр спорту відповідав за спортивні ігри, міністр науки відповідала за шкільний сайт та проведення брейрингів, міністр внутрішніх справ- допомагала президенту у влаштуванні різних заходів. Всіх новообраних членів парламенту також можна побачити в кімнаті школяра, де представлені їх фотографії.

Просмотров: 631 | Добавил: peak3449 | Рейтинг: 5.0/1