Четвер, 18.04.2024, 22:08
Главная » 2014 » Листопад » 13 » Увага! ЗНО!
Увага! ЗНО!
З метою підвищення освіченості учнів та в рамках допомоги випускникам 11-х класів у підготовці до ЗНО Обласна методична служба оголошує прийом заявок на Комп’ютерне альтернативне пробне зовнішнє незалежне оцінювання (КА ПЗНО) КА ПЗНО проводитиметься 25-28 грудня 2014 року з таких предметів:
1. Українська мова та література
2. Історія України
3. Біологія
Як засіб буде використано комп’ютерну програму, яка в процесі роботи буде показувати правильні та неправильні відповіді, висвітлюватиме відсоток правильних відповідей та по закінченні опитування самостійно виставить оцінку. Дана робота виконується учнем індивідуально вдома чи в навчальному закладі та покликана вказати випускникові на вади в знаннях. ПЗНО можна складати як з одного предметі, так і з усіх.

Вартість роботи з одного предмету – 50 грн.
Від школи – заявка у якій вказати предмети та кількість учнів, бажаючих скласти КА ПЗНО.
Заявки приймаються до 1 грудня 2014 року.
Просмотров: 612 | Добавил: Ludmila | Рейтинг: 0.0/0