Четвер, 25.04.2024, 21:55
Главная » 2019 » Квітень » 16 » Увага! Конкурс!
Увага! Конкурс!
Відділ освіти Миргородської міської ради оголошує конкурс на посаду директора Миргородської гімназії імені Т.Г. Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області.
Місцезнаходження закладу освіти: м. Миргород, вул. Гоголя, 90.
Умови оплати праці: відповідно до штатного розпису.
Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче ступеня магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто або через уповноважену згідно з довіреністю особу подають з 16.04.2019р. по 14.05.2019р. включно, такі документи:
- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
- довідку про відсутність судимості;
- мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.
Документи приймаються за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 201, відділ освіти Миргородської міської ради.
Дата, час і місце конкурсного відбору: 03 червня 2019 року о 09.00 за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 106, відділ освіти Миргородської міської ради.
Конкурс складається з таких етапів:
1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;
2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;
3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;
4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;
5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;
6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;
7) проведення конкурсного відбору (тривалість – 3 години):
- перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р. шляхом письмового тестування з таких питань:
1. Організація освітнього процесу в закладах ЗСО;
2. Забезпечення якості освіти;
3. Учасники освітнього процесу;
4. Зовнішнє незалежне оцінювання;
5. Атестація педагогічних працівників;
6. Запровадження Концепції Нової української школи.
Загальна кількість тестових завдань – 10. За кожну правильну відповідь на питання тесту – 0,5 бала;
- перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання.
Зразок. Учень 9-го класу тривалий час не відвідує заклад освіти. Класний керівник неодноразово спілкувався з батьками дитини та практичним психологом закладу, проте дієвих результатів це не принесло. Якими будуть дії керівника навчального закладу?
В залежності від розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів;
- публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.
Оцінюється від 1 до 5 балів;
8) визначення переможця конкурсу;
9) оприлюднення результатів конкурсу.
Особа, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору та приймає документи для участі у конкурсі, – Стасюк Марина Іванівна, тел. 5-33-88, електронна адреса: m.stasiuk@ukr.net.
Просмотров: 395 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0