П`ятниця, 29.03.2024, 13:34
Главная » 2019 » Січень » 22 » Світле свято Водохреща
Світле свято Водохреща
18 січня в гімназії для учнів 5-6 класів було організовано інформаційно-розважальну програму до святкування Водохреща. Мета заходу – поглибити знання учнів про свято Водохреща, звичаї, обряди, традиції пов’язані з циклом Різдвяних свят. Учні дізналися, як святкували це свято наші прапрадіди, виразно читали поетичні твори,присвячені святу Водохреща, лунали гарні привітання зі святом.

Подібні заходи в нашій гімназії проводяться не вперше, але сценарії свят ніколи не повторюються. Завжди щось вдосконалюють, вигадують нове. Адже, в гімназії надзвичайно багато уваги приділяється розвитку творчих здібностей дітей: як тільки дитина починає проявляти нахил в якійсь сфері – вчителі намагаються підтримувати та розвивати її можливості.

Ми вітаємо всіх з Хрещенням Господнім! Свято хрещення дано нам для того, щоб ми по-новому поглянули на світ навколо нас, повірили в його чистоту і прийняли в серце його красу. Зі святом, світлим і чистим Водохрещем!

Просмотров: 340 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0