Четвер, 28.03.2024, 12:15
Главная » 2018 » Вересень » 10 » Профілактика споживання наркотичних речовин
Профілактика споживання наркотичних речовин
7 вересня 2018 року в рамках проведення заходів щодо попередження правопорушень, злочинності серед учнів представниками благодійної організації «Світло надії» Галібіною Н.В. та Тшичкіною-Фирсовою Д.А. було проведено для учнів 9-х класів гімназії семінарське заняття «Профілактика споживання психоактивних речовин».

Захід було спрямовано на підвищення рівня поінформованості підлітків з проблем, пов'язаних з наркотиками, алкоголем, тютюнопалінням, профілактику поширення та вживання наркотичних речовин, пропаганду наукових знань щодо проблем алкоголізму та наркоманії, вироблення активної життєвої позиції та розвитку навичок, що запобігають уживанню психоактивних речовин.

Просмотров: 331 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0