П`ятниця, 29.03.2024, 16:14
Главная » 2017 » Квітень » 11 » Найкращий читач року – 2017
Найкращий читач року – 2017

Для тих, хто любить читати і поважає книгу, вже у дванадцяте проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2017» серед учнів 6–х та 7–х класів.
Цього року нашу гімназію на II (міському) етапі конкурсу представляли переможці I (шкільного) етапу - учень 7 – Б класу Олександр Головко та учениця 6 – В класу Вікторія Маляренко. Олександр отримав сертифікат учасника конкурсу дитячого читання, а Вікторія - диплом кращого читача року серед учнів 6 - х класів та грамоту відділу культури Миргородської міської ради. Дівчина в цікавій, захоплюючій формі розповіла про свою улюблену книгу О.Лущевської «Найкращі друзі».
На Вікторію чекає ще одне випробування - III (обласний) етап конкурсу «Найкращий читач року Полтавщини».

То ж побажаємо їй успіху!

Просмотров: 555 | Добавил: Ludmila | Рейтинг: 0.0/0