П`ятниця, 19.04.2024, 06:21
Главная » 2018 » Грудень » 10 » Містер гімназія - 2018
Містер гімназія - 2018
До чергової річниці святкування Дня Збройних Сил України та з метою виховання почуття патріотизму, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину для учнів 9-11 класів був організований розважально-конкурсний вечір «Містер гімназія - 2018».

Учні мали змогу позмагатися в різноманітних конкурсах, чим саме довели, що наші хлопці справжні патріоти та гідні називати себе майбутніми захисниками нашої Держави. Переможці змагань отримали в нагороду почесні стрічки з дарчими написами.

Захід був спрямований на формування національної свідомості школярів, виховання поваги до громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу.

Просмотров: 368 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0