П`ятниця, 29.03.2024, 01:52
Главная » 2017 » Вересень » 21 » «Мій тато зможе»
«Мій тато зможе»

15 вересня 2017 року учні початкової школи Миргородської гімназії ім.Т.Г.Шевченка з надзвичайним захопленням, повагою, ніжністю і щирістю зустрічали в святковому залі найрідніших людей-татусів. Представники сильної статі від кожного класу зібралися, щоб відсвяткувати разом з дітьми ще порівняно молоде в Україні свято-День Батька і прийняти участь у конкурсі «Мій тато зможе».
В залі лунали веселі пісні ,влучні гуморески, запальні танці , які підготували учні 4-х класів разом з класоводами Панченко Оксаною Василівною, Ксьонз Ольгою Петрівною та Бурко Іриною Володимирівною. А особливо всім присутнім і гостям свята сподобалися веселі ігри та конкурси, активну участь в яких приймали не тільки батьки, а і їхні діти. Батьки стрибали через скакалку, набивали м’яч, були могутніми силачами, показали свої знання у відгадуванні загадок,були справжніми туристами, граційними моделями та завзятими танцюристами. В залі лунали гучні оплески та веселий сміх. Ніхто не залишився без нагороди. Високоповажне жюрі визначило кращих з кращих у всіх номінаціях і нагородило учасників пам’ятними медалями.

Просмотров: 527 | Добавил: Ludmila | Рейтинг: 0.0/0