П`ятниця, 29.03.2024, 13:38
Главная » 2019 » Березень » 27 » ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
ЄВРОАТЛАНТИЧНА ІНТЕГРАЦІЯ
На виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації "Про план заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2019 рік" у гімназії класними керівниками проведено інформаційні хвилинки "Україна та Європа", "Кордон поруч з нами", години спілкування на тему "Перспективи європейської євроатлантичної інтеграції України".
Окремо для учнів 11-х класів було проведено тематичний урок "Євроатлантична інтеграція України - регіональний аспект", за підсумками якого, учні взяли участь у голосуванні щодо підтримки вступу України до НАТО. За результатами голосування понад 60% наших випускників підтримують ідею подальшої євроатлантичної інтеграції України. В гімназійній бібліотеці було організовано книжкову виставку "Україна - європейська держава".

Просмотров: 359 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0