Четвер, 28.03.2024, 19:51
Главная » 2014 » Лютий » 18 » До святкування 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка
До святкування 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка
«Благословен той день і час,
коли прослалась килимами Земля,
яку сходив Тарас малими босими ногами.»
М. Рильський

Згідно планів заходів до святкування 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка, які проводяться у Миргородській гімназії ім. Т.Г.Шевченка, учні 4-В класу з класоводом Бурко І.В. 14 лютого 2014 року відвідали музей ім.Д.Гурамішвілі. Із великим задоволенням вони прослухали лекцію « Шевченко і Миргородщина». Працівник музею Т.Г.Діденко розповіла дітям про перебування Т.Г.Шевченка на Миргородщині, віртуально провела стежками, які сходив Тарас. З цікавістю та захопленням переглянули виставку робіт учнів класу образотворчого мистецтва дитячої музичної школи ім.Коломійця «Шевченківська душа». Цікава екскурсія дала можливість учням глибше пізнати життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка, його безмежну любов до України.

Просмотров: 634 | Добавил: Ludmila | Рейтинг: 0.0/0