Середа, 24.04.2024, 13:06
Главная » 2019 » Вересень » 13 » До 250-річчя І. П. Котляревського
До 250-річчя І. П. Котляревського
10 вересня 2019 року в Миргородській гімназії імені Т.Г. Шевченка відзначали 250-річний ювілей І. П. Котляревського, видатного майстра слова, батька української літератури. Творчою групою учнів 8- 11 класів, учителями української мови та літератури, педагогом-організатором Хоменко Т. О. було підготовлено та проведено цікавий, видовищний і змістовний захід, присвячений цій події. Ведучі Губська К., Омельченко А. та Терещенко Д. говорили про цікаві факти із життя і творчості письменника. Розповідь супроводжувалася відеосюжетами, демонстрацією уривків творів І. Котляревського, віртуальною екскурсією музеєм-садибою письменника в Полтаві. Глядачі із захопленням сприйняли театральну постановку уривка п’єси «Москаль-чарівник» у виконанні К. Софінського, Н. Таран, А. Романенка.
Хореографічний ансамбль дівчат 9-10 класів порадував усіх запальним українським танком. А учениця 11 класу Донець А. зачарувала піснею Наталки з п’єси «Наталка Полтавка».
Такі заходи сприяють популяризації творчості класиків літератури, їхніх творів, розвивають естетичні смаки учнів, виховують любов до рідного краю, почуття гордості за своїх славетних співвітчизників.

Просмотров: 285 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0