Четвер, 25.04.2024, 02:38
Главная » 2017 » Вересень » 25 » День миру у гімназії
День миру у гімназії
Хай буде мир віднині і довіку!
Хай буде мир й замовкнуть війни злі!
Хай у міцних обіймах всі народи
Ідуть у майбуття через віки.

21 вересня 2017 року учні початкових класів Миргородської гімназії імені Т.Г. Шевченка зібралися на святкову лінійку, присвячену Дню миру. Свято пройшло під гаслом «Ні - війні! Ми хочемо миру!»
Учні по паралелях готувалися до свята заздалегідь: першокласники виготовили жовто-блакитні долоньки « Я - за мир!» учні других та третіх класів принесли символи миру - паперових голубів, четверті класи виготовили колективне панно з побажаннями миру в країні.
Разом з учнями п'ятих класів дружно пролунала над шкільним подвір'ям пісня «Сонячне коло». А потім всі хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих на Сході українських воїнів.
Завершилось свято дружнім флешмобом.

Просмотров: 475 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0