Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області
Вівторок, 17.07.2018, 02:18
Вітаю Вас, Гість


Працівник кримінальної міліції


Друзі сайту


Пошук


Главная » Архів матеріалів
« 1 2 ... 23 24 25 26 27 »
Українська мова і література
Рябчун Юлію 9кл. – диплом І ступеня
Кривко Євгенію 11 кл. -диплом І ступеня
Власенко Світлану 7 кл.- диплом ІІ ступеня
Орлову Вікторію 11 кл. - диплом ІІ ступеня
Дєдкову Ольгу 10 кл. - диплом ІІ ступеня
Ляшенка Володимира 7 кл. - диплом ІІІ ступеня
Даценко Анастасію 10кл. - диплом ІІІ ступеня

Географія
Юхименко Дар'ю 8кл. - диплом ІІ ступеня
Шагалієва Олега 11кл. - диплом ІІ ступеня

Біологія
Юхименко Дар'ю 8кл. - диплом ІІ ступеня
Рябчун Юлію 9кл. - диплом ІІ ступеня
Ребрик Катерину 10кл. - диплом ІІ ступеня
Дєдкову Ольгу 10 кл. - диплом ІІ ступеня
Шагалієва Олега 11кл. - диплом ІІ ступеня
Безмаль Юлію 9кл. -диплом ІІІ ступеня
Орлову Вікторію 11 кл. - диплом ІІІ ступеня

Хімія
Кривко Євгенію 11 кл. - диплом ІІІ ступеня

Математика
Конвісарову Анастасію 11кл. - диплом І ступеня
Сорокіну Оксану 10 кл. -диплом І ... Читати далі »
Просмотров: 364 | Добавил: Ludmila | Дата: 21.01.2013 | Комментарии (0)

Нехай Новий 2013 рік відкриє нові, ще невідомі горизонти в Вашому житті і наповнить безліччю дивовижних сюрпризів! Бажаємо, щоб поруч з Вами були улюблені люди і близькі друзі, а проблеми і сумний настрій пішли далеко-далеко! 
З повагою,
Адміністрація гімназії


Просмотров: 349 | Добавил: Buzanova | Дата: 29.12.2012 | Комментарии (0)

У 2013 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися:
23 березня 2013 року об 11.00 – з української мови та літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької або іспанської;
30 березня 2013 року об 11.00 – з математики, історії України, хімії, географії, світової літератури.
Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО, триватиме з 1 до 30 листопада 2012 року.
Здійснити 9 кроків для проходження пробного ЗНО-2013
1. На сайті ХРЦОЯО у розділі «Пробне ЗНО»:
ознайомитися з умовами проведення;
заповнити всі поля та отримати персональний код (зберегти код!);
зайти на сторінку «Особистий кабінет».
2. Роздрукувати Заяву та квитанції для оплати кожного замовленого предмета окремо.
3. Оформити Заяву та надіслати поштою до ХРЦОЯО.
4. Оплатити квитанції у будь-якому банку протягом 3 робочих днів із дня електронної реєстра ... Читати далі »
Просмотров: 383 | Добавил: Ludmila | Дата: 21.12.2012 | Комментарии (0)

У Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.08.2012р. № 943 "Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році".
Цим документом встановлено, що зовнішнє незалежне оцінювання бажаючих вступати в 2013 році до вищих навчальних закладів буде проводитися з таких предметів:
українська мова і література,
історія України,
всесвітня історія,
математика,
біологія,
географія,
фізика,
хімія,
російська мова,
світова література,
одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська.
Кожен абітурієнт матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.
Тести для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдавською, поль ... Читати далі »
Просмотров: 426 | Добавил: Ludmila | Дата: 21.12.2012 | Комментарии (0)5 грудня 2012 року, напередодні 21-ї річниці Збройних Сил Україні, в Миргородській гімназії відбулися змагання з військово-прикладних видів спорту. Мета цього заходу: пропаганда здорового способу життя, популяризація військово-прикладних видів спорту, зміцнення здоров'я юнаків допризовного віку, залучення їх до регулярних занять спортом, підготовка молоді до служби в рядах Збройних Сил України.Склад команди гімназії: Дячук Андрій (11-А), Редько Сергій (11-А), Чобану Іван (11-Б), Герасименко Артем (11-Б), Дяденко Антон (9-В), Одай Владислав (9-В)

... Читати далі »
Просмотров: 498 | Добавил: VVS | Дата: 10.12.2012 | Комментарии (0)Робін Белінські - волонтер із США, від Корпусу Миру. Це активна, позитивна і відповідальна жінка, головним завданням якої є волонтерська допомога в Україні. Проживши деякий час у Чернігівській області, Робін переїхала до Миргорода і зараз працює у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.Робін веде активну діяльність саме серед школярів: створила Клуб американської культури та Клуб диспутів. На цих зустрічах члени клубу мають нагоду більше дізнатися про американську культуру, поспілкуватися з Робін, скуштувати національні страви і навчитися американським іграм. Зустрічі у клубах – це не лише нагода весело та пізнавально провести час, а і можливість набути навиків розмовної ... Читати далі »
Просмотров: 472 | Добавил: VVS | Дата: 10.12.2012 | Комментарии (1)


З нагоди Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, учнівський самоврядуванням гімназії (президент Тулаєва Марина) проведено низку виховних заходів.В пам’ять про померлих від «чуми ХХІ століття» на першому поверсі організовано тематичну композицію «Ми проти СНІДу». Старшокласникам гімназії роздавалися червоні стрічки – символ боротьби зі СНІДом.

... Читати далі »
Просмотров: 841 | Добавил: VVS | Дата: 30.11.2012 | Комментарии (0)

In America, on the fourth Thursday of every November, we celebrate Thanksgiving, or Turkey Day. Families and friends gather together around a giant turkey feast, and we each say what we are thankful for this year. It is also a time where we help people who have less than us. This year, to celebrate Thanksgiving, the American Culture Club hosted a Thanksgiving Disco at school number 6. 118 students from various schools danced the night away, and made a poster about what they were thankful for this year. In the spirit of Thanksgiving, all of the money raised will help children with disabilities. We will be buying Ded Moroz a new costume, so he can deliver presents to the children with disabilities on St. Nicolai Day. The disco was a great success, and we are looking forward to the next one!

В Америці, в четвертий четвер кожного листопада ми відзначаємо День Подяки, або День Iндички. Сім'ї і друзі збираються навколо гігантського свята індички, і кожен з нас каже, що дуже вдяч ... Читати далі »
Просмотров: 379 | Добавил: VVS | Дата: 30.11.2012 | Комментарии (0)Згідно з наказом Президента України четверта субота листопада в Україні визначена Днем пам’яті жертв голодоморів. Меморіальні заходи проводяться як в Україні, так і поза її межами. Щорічно цього дня проводиться Всеукраїнська акція «Запали свічку».З метою вшанування пам’яті безневинно померлих у гімназії було створено куточок скорботи (композиція з колосків, горщик із зерном, вишитий рушник та запалена свічка).Для формування в учнів щирості людських почуттів, співчуття до трагічної долі рідного народу та громадянської відповідальності за ... Читати далі »
Просмотров: 421 | Добавил: VVS | Дата: 26.11.2012 | Комментарии (0)

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – ЗНО) 2013 року триватиме з 4 січня до 5 березня 2013 року

Загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження ЗНО

1. Ознайомитись із правилами прийому до вищого навчального закладу (мають бути оприлюднені вузами України до 7 грудня 2012 року), де вказано перелік конкурсних предметів, результати ЗНО з яких мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат) та Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році. Перелік конкурсних предметів ви можете також переглянути у матеріалі "Перелік конкурсних предметів за спеціальностями".

2. Здійснити вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.
Увага! У 2013 році ЗНО проводитиметься з таких предметів:

хімія 03.06.2013
українська мова і література 05.06, 06.06.2013
іноземні мови (англійська, німецька, французька, ... Читати далі »
Просмотров: 429 | Добавил: Buzanova | Дата: 22.11.2012 | Комментарии (1)