П`ятниця, 29.03.2024, 14:49
Главная » 2021 » Травень » 07
Розвиток у школярів соціальних та емоційних навичок допомагає запобігти проявам булінгу в школі
Поради про запобігання булінгу в школі
Щоб запобігти булінгу, треба дотримуватися певних правил. Ці правила важливі, але вчителям і батькам потрібно пам'ятати, що особистість змінюють не правила, а люди.

Підкоряючись встановленим правилам, молоді люди не розвивають нових навичок спілкування з оточуючими, тому відчувають труднощі з соціальною взаємодією. Діти, схильні домінувати й контролювати інших, не відмовляються від своєї поведінки тільки через те, що цього вимагають правила. Але дослідження показують, що розвиток у дітей певних навичок може сприяти проявам соціальної поведінки, знижує рівень стресу, розвиває більш доброзичливе ставлення до ... Читати далі »
Просмотров: 184 | Добавил: amiraliievanataliia | Дата: 07.05.2021

УВАГА!

Миргородська гімназія ім. Т.Г.Шевченка повідомляє,

що з 11 травня 2021 р. у закладі відновлюється

очне навчання для учнів 1-11 класів

із дотриманням усіх протиепідемічних заходів!

Просмотров: 163 | Добавил: Ірина | Дата: 07.05.2021 | Комментарии (0)