Середа, 24.04.2024, 16:21
Главная » 2020 » Квітень » 30

Зарахування учнів до 1 класу гімназії відбувається відповідно до наказу МОНУ від 16.04.2018 р. №367 та з певними корективами у зв'язку з карантином):
Для зарахування дитини до першого класу гімназії один з батьків дитини має впродовж 30 квітня-31 травня (цей термін може змінитися, якщо будуть продовжені карантинні заходи) подати особисто або на електронну адресу закладу заяву та документи, визначені пунктом 4 розділу І Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (1) копію свідоцтва про народження дитини (з обов'язковим пред’явленням оригіналу документа у визначений час - про це буде повідомлено особисто кожного); ... Читати далі »
Просмотров: 300 | Добавил: Ірина | Дата: 30.04.2020 | Комментарии (0)