П`ятниця, 29.03.2024, 09:24
Главная » 2018 » Листопад » 08
Традиційним у нашій гімназії стало проведення посвяти в старшокласники. Це дає можливість дітям проявити свою творчість, свій талант, довести, що вони заслуговують звання «Старшокласник». Тож і в цьому навчальному році наш навчальний заклад прийняв до своїх рядів нових старшокласників – учнів 9-А , 9-Б, 9-В та 9-Г класів.

З нагоди цієї події у гімназії відбувся вечір «Посвята в старшокласники».Команди учнів 9-х класів змагалися у кмітливості, акторській майстерності, вміло виконували пісні та проходили випробування. Свято пройшло в дружній та веселій атмосфері. Закінчилося свято давно очікуваною дискотекою. Тож бажаємо новим «Старшокласникам» бути гідними цього почесного звання, стояти на захисті інтересів гімназії та шкільної громадськості.

... Читати далі »
Просмотров: 458 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 08.11.2018 | Комментарии (0)