П`ятниця, 19.04.2024, 16:04
Главная » 2018 » Січень » 17
На сьогодні в Україні спостерігається інтенсивне поширення захворюваності на кір в порівнянні з 2016 роком кількість хворих на кір зросла у 43 рази. У 2016 році їх було лише 78, а у 2017 році вже понад 3300 людей. Найвищі показники захворювання спостерігаються у західних регіонах та Одеській області,що поступово поширюються на інші регіони. В Одесі від ускладнень кору померло вже п’ять осіб, в тому числі 3 дітей.
По даним області ситуація по захворюваності на кір значно ускладнилася в останні місяці всього в області з початку року на даний час зареєстровано 22 випадки кору, з них 18 підтверджені лабораторно або епідеміологічно (контакт з лабораторно підтвердженим випадком), на 4 ще не отримані результати досліджень. Cеред захворілих 17 дітей (2 дитини першого року життя), 5 дорослих; 7 захворілих щеплені (3 захворілих щеплених – медичні працівники дитячих стаціонарів); проводиться розслідування кожного випадку кору, лабораторні (вірусологічні) дослідження, з’ясовувались можливі ... Читати далі »
Просмотров: 482 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 17.01.2018 | Комментарии (0)