Вівторок, 23.04.2024, 14:00
Главная » 2018 » Січень » 02
Протягом 27-28 грудня 2017 року в Миргородській гімназії ім. Т.Г. Шевченка проходили новорічні ранки (для учнів 1-6 класів) та новорічні вечори (для учнів 7-11 класів).

Для молодших учнів було підготовлено виставу «Як собача Новий рік рятував». Діти продемонстрували свої карнавальні костюми. На святі діти співали, танцювали, читали вірші, а в кінці свята всі діти отримали від Діда Мороза та Снігуроньки новорічні подарунки.

Учні старшої вікової групи проявили свою акторську майстерність - продемонстрували те, як вони вміють перевтілюватися в зірок. Їхні новорічні привітання були у вигляді пародій, танців, пісень. Усі присутні отримали задоволення та новорічний настрій.

... Читати далі »
Просмотров: 442 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 02.01.2018 | Комментарии (0)