Четвер, 25.04.2024, 01:20
Главная » 2015 » Березень » 20

18 березня 2015 року в музейній кімнаті Т.Г.Шевченка Миргородської гімназії імені Т.Г.Шевченка пройшла година спілкування для учнів 6-А класу за творчістю українського поета Віктора Баранова «... Лечу, горю, згораю і люблю», яку провела класний керівник, завідуюча музейною кімнатою О.С.Савастеєнко.

Мета: ознайомити учнів із життєписом і творчим доробком відомого українського поета, прозаїка, публіциста Віктора Баранова, допомогти їм збагнути художні засади митця, оприявлені в поетичному слові; удосконалювати навички виразного і вдумливого чи­тання поезії, поглиблювати вміння на основі прослуха­них віршованих творів визначати мистецьке кредо по­ста; виробляти сталий ін ... Читати далі »

Просмотров: 845 | Добавил: vvs1972 | Дата: 20.03.2015 | Комментарии (0)