Вівторок, 16.04.2024, 19:58
Главная » 2014 » Грудень » 26

23 грудня 2014 року у Миргородській гімназії ім. Т.Г.Шевченка відбувся семінар з теми: «Внутрішньошкільний контроль як чинник стимулювання педагогів і важлива складова управлінської діяльності в школі» для керівників навчальних закладів та їх заступників, у якому взяли участь методисти відділу освіти, головний спеціаліст відділу освіти Похно Л.М., Колибельнік Т.М., начальник відділу освіти Миргородської міської ради та Прокопенко В.М., голова райкому профспілки працівників освіти.

Зі станом управлінської діяльності, типовими проблемами, виникнення яких призводить до необхідності ухвалення управлінських рішень у сучасній школі ознайомив Аршинніков Олександр Григорович, директор гімназії. Керівники шкіл оцінювали свої управлінські здібності шляхом анкетування.
Бузанова Таїсія Михайлівна презентувала керівникам ЗНЗ проект з досвіду роботи гімназії на тему: &la ... Читати далі »

Просмотров: 656 | Добавил: Ludmila | Дата: 26.12.2014