П`ятниця, 29.03.2024, 10:16
Главная » 2013 » Березень » 25

15 березня 2013 року В.Ф.Аршиннікова, завідуюча бібліотеки Миргородської гімназії ім. Т.Г.Шевченка, запросила старшокласників та учителів гімназії, а також бібліотекарів навчальних закладів міста до літературної вітальні, де до уваги присутніх було представлено літературно-музичну композицію «Так ніхто не кохав…» за інтимною лірикою українських поетів.

Ліна Костенко писала:
Поезія – це свято, як любов
О, то не є розмовка побутова

Таке свято поезії та любові подарували глядачам учні 10-А. та 10-Б класів гімназії. Це було справді вражаюче дійство. Мистецтво, взагалі, не може залишати людей байдужими, а якщо поєднати одночасно кілька його видів – музику, пісню, художню декламацію, хореографію, кінематографію – то сила його впливу на людину стає по-справжньому магічною. Цього вдалося досягти нашим артистам.
Поезія Ліни Костенко є класикою української любо ... Читати далі »

Просмотров: 906 | Добавил: Ludmila | Дата: 25.03.2013 | Комментарии (0)

у міському Чемпіонаті з основ підприємництва "Крок до бізнесу" команду учнів гімназії:
Редько Сергія Олеговича
Кузнєцова Ярослава Івановича
Орлову Вікторію Олегівну
Тарана Кирила Володимировича

та керівника команди Мисловець Віталіну Іванівну

Просмотров: 659 | Добавил: Ludmila | Дата: 25.03.2013 | Комментарии (0)