П`ятниця, 26.04.2024, 00:51
Главная » 2020 » Листопад » 25 » 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – приверненути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, формувати свідомість громадян щодо нетерпимого ставлення до насильства. Сьогодні учні Миргородської гімназії ім.Т.Г.Шевченка долучилися до акції. Соціальним педагогом гімназії Яковенко Світланою Іванівною проведено заняття з елементами тренінгу на тему «Скажемо насиллю «STOP!» для учнів 9-Б класу. Даний захід був орієнтований на систематизацію знань про всі форми та методи насильства, моделі поведінки в різних ситуаціях, ознайомлення учасників із особливостями функціонування державних служб, які покликані захищати права людини.

Просмотров: 186 | Добавил: amiraliievanataliia | Рейтинг: 0.0/0