Четвер, 28.03.2024, 21:56
Главная » 2019 » Грудень » 19 » 100 днів у школі
100 днів у школі

У грудні, на передодні свята пророка Наума - покровителя розуму, знань і доброчинства, минає 100 днів, як учні перших класів вперше прийшли до нової української школи. За цей період першокласники кожного дня дізнавалися про щось нове та цікаве. Минуло три місяці щоденної наполегливої праці, і завершаючи цей період , класні керівники 1 – А класу Пантус Наталія Василівна, 1 – Б Даценко Людмила Володимирівна, 1 – В Борисенко Людмила Олексіївна провели шкільне свято «100 днів у школі». Учні виконували захоплюючі завдання з різних предметів. Свято на довго запам’ятається дітям і дорослим цікавими іграми, розвагами та смачною кашею з пирогом.

Просмотров: 275 | Добавил: Ludmila | Рейтинг: 0.0/0